Fal Cafe

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.2 MB
  • Version 1.7.4
  • Dil Türkçe
  • Firma mstapps.com
Kahve keyfinizi iki katına çıkarmak için Fal Cafe mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Eğlence uygulamaları arasında yer alan Fal Cafe mobil uygulaması kahvenizin yanında sizlere fal keyfini yaşatıyor. Fal keyfinizi yaşamak için illa gerçek bir falcıya ihtiyacınız yok. Mobil cihazınız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınız ile Türk kahvenizi için ve sohbetinizi daha da koyulaştırmak için mobil cihazınızdan falınıza baktırabilirsiniz. 

Kahvenizi için, ters çevirin ve soğumasını bekleyin. Daha sonra kahve fincanınızın fotoğrafını çekerek falcınıza gönderin. Daha sonra falınızın sonucu ile sohbetinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Uygulamamız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Uygulamada yer alan birbirinden değerli falcılar, her fincanı dikkatle inceliyor ve sizlere özel yorumları uzun uzun yapıyor. Ayrıca dilerseniz fallarınızı sesli olarak yorumlatabilirsiniz. 

Bu konuda seçim size kalmıştır. İster yazılı olarak falınızı baktırın ister sesli olarak. Göndermiş olduğunuz fallar özel bir ilgi ile yorumlanıyor bu sebeple fal sonuçlarınızın gelme süresi 10 ve 30 dakika arasında değişebiliyor. Bu muhteşem fal içeriklerine Fal Cafe mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza indirerek ulaşabilirsiniz. 

Fal Cafe indir
DİĞER SÜRÜMLER