Fal Cafe

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.2 MB
  • Version 3.6
  • Dil Türkçe
  • Firma mstapps.com
Fal Cafe mobil uygulamasına sahip olarak fal keyfinizi mobil cihazınızdan yaşayabilirsiniz.

Fal baktırmak için birilerini aramanıza ya da gerçek bir falcı bulmanıza gerek kalmadı. Kahve falı baktırmak için, en büyük sanal eğlenceniz, Fal Cafe her an mobil cihazınız ile sizlerin yanında olacak. IOS mobil cihazınıza Fal Cafe uygulamasını ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kahvenizi için ve fincanınızı ter çevirin. Arkadaşlarınız ile sohbetinize devam edin, böylelikle kahveniz de soğumuş olacak. Daha sonra kahve fincanınızın çeşitli açılardan fotoğraflarını çekerek uygulama üzerinden gönderin. Falınız detaylı bir inceleme sonunda sizlere geri gönderilecektir. Yorumlanmış fallarınız gelen kutusunda saklanır. Böylelikle de daha sonra fallarınızı okuma fırsatı elde edebilirsiniz. 

Uygulama üzerinden her saat başı bedava krediler dağıtabilir, günlük ücretsiz fal baktırabilirsiniz. Günün her saatinde fal baktırabilirsiniz.  Yorumcularımızın size gönderdiği yorumları beğenebilirsiniz. Fal Cafe uygulaması fal konusunda başarılı içerikler sunmayı başaran bir uygulama olarak kullanıcılarını memnun etmektedir. Sizde uygulamamıza ücret ödemeden sahip olarak eğlencenize bakabilirsiniz. 

Fal Cafe indir
DİĞER SÜRÜMLER